Zamówienia prosimy kierować na nasz adres e-mail: oldruk@oldruk.pl

  • Reklama Samochodowa
  • Fototapety
  • Ulotki

Instrukcja składania zamówień w OLdruk.pl

Etap pierwszy

Krok 1:
Z kategorii produktów wybieramy interesującą nas pozycję np wizytówki.

Krok 2:
Na karcie produktu załączamy nasz projekt w odpowiednim formacie, następnie zaznaczamy interesujący nas nakład oraz opcje dodatkowe.

Krok 3:
Klikamy na znak "+" w celu przejścia do kolejnego etapu - podsumowania naszego zamówienia.

 

Etap drugi

Krok 1:
W podsumowaniu naszego zamówienia mamy możliwość edycji istniejących pozycji koszyka, ale także możemy kontynuować zakupy i dodać kolejne pozycje.

Krok 2:
Gdy wszystkie interesujące nas produkty mamy zgromadzone klikamy na realizację zamówienia

 

Etap trzeci

Opcja 1:
Jeśli posiadamy własne konto możemy się zalogować korzystając z danych: adres e-mail oraz hasło. Po zalogowaniu będziemy mieli listę naszych adresów na które może zostać wysłana przesyłka - może to być np adres domowy lub firmowy. Po wybraniu adresu, rodzaju wysyłki i płatności przejdziemy do zatwiedzenia naszego zamówienia. Po potwierdzeniu zamówienia system wygeneruje automatyczną wiadomość na podany przez nas adres mailowy zawierającą wszelkie szczegóły zamówienia.

Opcja 2:
W przypadku gdy zakupy robimy po raz pierwszy, możemy założyć nowe konto co niesie za sobą wiele usprawnień lub złożyć zamówienie bez rejestracji. Następnie po wpisaniu wymaganych przez formularz danych przejdziemy do poszczególnych kroków realizacji zamówienia - wybór adresu, opcji dostawy oraz płatności i na końcu do zatwierdzenia naszego zamówienia. Po potwierdzeniu zamówienia system wygeneruje automatyczną wiadomość na podany przez nas adres mailowy zawierającą wszelkie szczegóły zamówienia.

 

Etap czwarty

Krok 1:
Teraz drukarnia sprawdzi nasz projekt załączony do każdego zamówionego artykułu. Może się okazać, że projekt nie spełnia wymogów zdefiniowanych w szablonach dostępnych na każdej stronie produktu - wtedy drukarnia w miarę możliwości poprawia projekt prosząc nas o autoryzację lub przesyła nam wytyczne jak poprawić projekt. Jednak z naszym projektem wszystko jest w porządku.

Krok 2:
Drukarnia wykonuję swoją pracę - projekt zostaje przekształcony w wizytówki. Ich ilość jest równa wybranemu przez nas nakładowi, a wybrane dodatkowe opcji są uwzględniane w procesie produkcji. 

Krok 3:
Od wizytówek dzieli nas już tylko odległość - po zakończeniu produkcji każdy produkt jest wyrywkowo sprawdzany po czym pakowany i wysyłany.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego.